Vyriešte vaše zdravotné komplikácie raz a navždy vďaka Bioptron lampe

Bioptron lampa využíva svetelné lúča na liečbu viacerých ochorení. Pomôže vám nielen pri kožných komplikáciách, ale čoraz častejšie sa využíva ako alternatívny zdroj na liečbu pohybového aparátu, gynekologických i respiračných ťažkostiach. Nimi však jej zázračné účinky nekončia. Svetelná terapia je dodnes predmetom mnohých vedeckých štúdií, ktoré jej prínos vidia tiež pri rekonvalescencii po chirurgických zákrokoch, cukrovke či pacientoch s onkologickými diagnózami.

Analgetické, protizápalové aj biostimulačné účinky

Biolampa Zepter Bioptron funguje pomocou polarizovaného svetla, ktoré do tela vpúšťa len zdravé svetelné spektrum. Navyše vďaka polarizácii je schopná preniknúť aj do tých najhlbších vrstiev pokožky, čím v organizme vyvoláva významné fotochemické zmeny. Biolampa tak dokáže mať na telo hneď niekoľko pozitívnych účinkov. V prvom rade ide o zázračné analgetikum, ktoré má schopnosť potláčať bolesť. Ďalej spĺňa aj významnú protizápalovú úlohu, pretože svetlo prirodzene rozširuje cievy a urýchľuje látkovú výmenu v organizme. No a zanedbateľný nie je ani je biostimulačný efekt. Prostredníctvom neho Bioptron lampa urýchľuje obnovu a zdravý vývoj buniek poškodených tkanív.

Biolampa ako doplnková liečba

Svetelná energia z Bioptron lampy sa tak už niekoľko desaťročí odporúča ako doplnková liečba pri celom rade ochorení. Významné výsledky má pri riešení ťažkostí s alergiami ako aj ďalšími kožnými ťažkosťami, ku ktorým patrí ekzém, modriny, odreniny, preležaniny, popáleniny, ale aj plesňové ochorenia. Jej výsledky však nie sú zanedbateľné ani pri zmierňovaní športových úrazov, kĺbových problémov či ochoreniach svalstva.

Svetlo ako balzam na dušu

Okrem fyzických stavov však svetelné žiarenie z biolapmy Zepter pomáha aj pri duševných problémoch. Laboratórne a klinické výskumy dokazujú, že dokáže pôsobiť ako balzam na dušu. Prináša úľavu pri ťažkom duševnom vypätí, depresii i nespavosti. Svetelné lúče totiž v ľudských tkanivách prispievajú k lepšej vitalite a telesnej odolnosti, čo sa v konečnom dôsledku prejaví aj na vnútornej pohode. Okrem duševných ťažkostí s ňou dokážete vyriešiť aj problémy neurologického charakteru. Medzi nimi aj čoraz nepríjemnejšiu a rozšírenejšiu migrénu.

Utlmte ženské ťažkosti svetlom

Sila svetla a biostimulácie sa priaznivo podpisuje tiež pod celý rad ženských problémov. Okrem klasických gynekologických ťažkostí spojených s bolestivou menštruáciou či vaginálnymi infekciami dokáže Bioptron lampa vyriešiť aj komplikácie s počatím. Najnovšie štúdie totiž preukázali jej priaznivý vplyv na zdravie pohlavnej sústavy nielen u žien, ale aj mužov. No biolampa účinne poslúži i všetkým novopečeným mamičkám najmä v období laktácie, kedy si elegantne poradí s každým zápalom prsníka.

S biolampou ku krajšej pokožke

Bioptron lampa pracuje výlučne na povrchu ľudského tela a liečivé svetlo sa do organizmu šíri cez kožu. Preto je pochopiteľné, že jeho vplyv je citeľný najmä na pokožke. Ženy tak biolampy milujú preich schopnosť znižovať prejavy starnutia vo forme vrások, ale svetlo je skvelým pomocníkom i pri vyhladzovaní tehotenských strií a celulitídy. V estetickom priemysle sa Bioptron lampa využíva aj na elimináciu akné, zápal nechtového lôžka či na riešte ťažkostí s nadmerným vypadávaním vlasov.

Široké použitie s minimálnymi kontraindikáciami

Liečivé svetlo z biolampy má teda široký záber. Výborný na jej pravidelnom používaní je aj fakt, že sa spája s minimálnymi kontraindikáciami. Môžu ju využívať všetci bez ohľadu na vek. Vhodný je i pre ľudí, ktorí majú v tele vstavaný implantát či tehotné ženy. Tie by ju však v prvej polovici gravidity nemali aplikovať na brucho.