Zepter sa stará o zdravie už viac ako 35 rokov

Švajčiarska firma Zepter je v našich končinách dobre známa. Jej krédom je do každej domácnosti priniesť zdravý životný štýl pomocou inovatívnych technológii. Vďaka Zepter Bioptron lampe tak milióny rodín po celom svete môžu žiť plnohodnotný život bez bolestí a zdravotných ťažkostí.

Príbeh značky Zepter

Zepter nesie svoje meno po zakladateľovi firmy Philipovi Zepterovi, ktorý je dodnes výkonným predsedom spoločnosti. Jeho cieľom bolo na trh priniesť jedinečné produkty, ktoré by spĺňali požiadavky tých najnáročnejších klientov v oblasti zdravia a krásy. To sa mu aj naplno podarilo, pretože značka Zepter sa od svojho založenia v roku 1986 rozrástla do gigantických rozmerov. V súčasnosti Zepter International predstavuje globálnu spoločnosť, ktorá distribuuje kvalitný tovar po celom svete.

Neustála inovácia

Za prácou firmy Zepter tak vidieť neustálu inováciu. Potvrdzuje to i samotný Philip Zepter, podľa ktorého sú produkty spoločnosti zhmotnením ich vízie budúcnosti. Aj preto trhu neustále ponúkajú technológie zajtrajška. K ním bez pochýb patria výborné a rokmi osvedčené Bioptron lampy, či systémy čističky vody a vzduchu. Všetky Zepter produkty sa navyše vyrábajú v špičkových továrňach v Nemecku, Taliansku a Švajčiarsku pod prísnym dohľadom renomovaných odborníkov.

Kompletné riešenia pre zdravie

Produkty Zepter sú navrhnuté tak, aby predstavovali komplexné riešenie pre zdravý životný štýl. Preto do nich konštruktéri vkladajú päť základných elementov potrebných na dosiahnutie fyzickej a duchovnej rovnováhy. Patrí k nim svetlo, voda, vzduch, jedlo a spánok. A práve svetlom a jeho liečivou silou sa zaoberá najznámejšie dielo z dielne Zepter – lekársky certifikovaný systém hyperlight Therapy BIOPTRON.

Liečba svetelnou terapiou

Ten je svetovo uznávaným a patentovaným prostriedkom na svetelnú terapiu. Bioptron lampa hneď po svojom uvedení na trh urobila revolučný prielom v modernej medicíne, pretože do tela produkuje elektromagnetické spektrum podobné slnečnému žiareniu, no bez nebezpečného UV žiarenia. Týmto spôsobom biolampa podporuje regeneračné procesy v tele. Svetlo z nej totiž v organizme spúšťa biostimuláciu. Takže pozitívnym spôsobom stimuluje biologické procesy na liečbu a zlepšuje aj telesné funkcie tela.

Pokročilé kozmetické produkty

Okrem zdravotníctva sa Zepter venuje výrobe pokročilých kozmetických produktov. K ním patrí kozmetická rada Swisso Logical. Tá kombinuje rastlinné proteíny s čerstvou echinaceou zo švajčiarskych Álp. Vedecké testy v rámci týchto produktov preukázali výborné výsledky nielen pri eliminácii tvorby vrások, ale aj v oblasti hydratácie, hustoty a pevnosti pokožky. Swisso Logical však nie je jedinou radou v rámci kozmetickej línie Zepter. Patria sem i rady La Danza, Zeptur či kozmetika pre mužov a kozmetické prípravky Bioptron.

Zdravá príprava jedla

Filozofiu harmónie tela a ducha prostredníctvom zdravého životného štýlu Zepter premietol aj do produktov na prípravu jedla. V jeho ponuke nájdete hrnce, nože či kuchynské spotrebiče bez škodlivých a toxických látok. Zepter svojím spotrebiteľom tak ponúka parné hrnce, v ktorých varíte bez vody ako aj panvice na pečenie bez potreby použitia škodlivého tuku. Podobným kvalitným spracovaním sa vyznačujú aj kuchynské spotrebiče Zepter, ku ktorým patria odšťavovače, kuchynské roboty a mixéry s funkciou varenia.

Zdravá voda vďaka Edelwasser systému

Zepter svoju prácu zameriava aj na výrobu prístrojov na čistenie vody. Voda z vodovodu či balená voda v plastových fľašiach je upravovaná chlórom a inými chemikáliami. Preto je vhodné pramenitú vodu pred konzumáciou prefiltrovať. No a na to vám môže skvelo poslúžiť i systém na čistenie vody Edelwasser, ktorý sa podobne ako biolampa Bioptron teší v rámci značky Zepter celosvetovej obľube.